March 12, 2020

Koronavirüs'ün en belirgin semptomlarından olan yüksek ateşi termal kameralar ile tespit etmek en efektif çözümdür. Özellikle kalabalık insan gruplarında yaya trafiklerinin olduğu stratejik noktalara yerleştirilen termal kameralar ile potansiyel Koronavirüs taşıyıc...

September 3, 2018

Gebze bölgesindeki müşterilerimize hizmetlerimizi daha etkin ulaştırabilmek adına GOSB Teknopark (http://www.gosbteknopark.com/) yerleşkesi içerisinde yeni bir şube açtık. Gebze bölgesindeki firmalar için lokasyon avantajının yanında, Teknopark alanının vermiş olduğu v...

September 22, 2017

Small, fast and cost-effective, the Matrox Iris GTR smart camera is designed for system integrators, machine builders and OEMs of factory automation solutions. It can be programmed with the field-proven Matrox Imaging Library or set up using Matrox Design Assistant flo...

September 22, 2017

Matrox Görüntü İşleme Yazılımı, noktalama ile yazılmış son kullanım tarihlerinin okunmasını yüksek hız ve hasssasiyetlerde gerçekleştirebilmektedir.

September 22, 2017

Dairesel parçaların iç çap, dış çap ve et kalınlığı ölçümleri yüksek hızlarda ve yüksek hassasiyetlerde yapılabilmektedir.

September 22, 2017

Kameralı kontrol sistemi, otomotiv debriyaj parçalarının delik açılma işleminden sonra açılan deliklerin doğru konumda açılıp açılmadığını test etmektedir. 

September 21, 2017

Aygaz tüp üretim hattında, tüpler üzerine pres ile basılan ID numaralarını okuyup, ERP sistemine tarih ve saati ile birlikte kayıt eden projenin videosunu aşağıda bulabilirsiniz:

September 21, 2017

PVC malzeme ekstrüzyon üretim hattı üzerinde kirlilik tespiti yapan Banner iVu sensör kamerasının demo videosunu aşağıda görebilirsiniz:

September 21, 2017

Şişe üzerindeki etiketlerin doğru oryantasyonda yapıştırılıp yapıştırılmadığı kamera ile kontrol edilebilmektedir.

September 21, 2017

Logonun bulunduğu konum ve açı estetik görüntü olarak firmalar tarafından önem arz etmektedir. Bu konum ve/veya açının hatalı olması durumunda sistem çıkış üreterek hatanın önüne geçilir.

Please reload

Kategoriler
Please reload

Son Paylaşımlar

September 21, 2017

September 21, 2017

Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara